Kniha návštěv

Datum: 11.03.2013

Vložil: Verča a Bonča

Titulek: pozdrav

Ahojky, tak jak vám jde agilitění? Budete letos pokračovat? :-)
Jinak vůbec nechápu, jaktože mi chybí Vaše stránky v oblíbených odkazech :-D! Hned to musím napravit!!! :-)
Mějte se krásně a zase někdy na viděnou!! :-)
www.czechtricolor.cz

Datum: 27.09.2012

Vložil: Jiřina a Sir - www.axir.webnode.cz

Titulek: Pozdrav naší lásce ;-)

Posíláme srdečný pozdrav a gratulaci k nádhernému umístění na speciální klubové výstavě v Zárybničné Lhotě - už se Sirovi snad nikdo nemůže divit, že se mu Eileen tak moc líbila při setkání na APZ CUPu ve Vanově: To nebylo háráním! On má jen tak vytříbený vkus, že se zamiloval rovnou do nejkrásnější APZ feny výstavy!!! Těšíme se na (doufáme, že brzké...) setkání! Mějte se krásně!

Datum: 15.08.2012

Vložil: Lenka z Berjanky

Titulek: bafinky

Po dlouhé době zdravíme vnučku šikulku. Doufám že si i nadále užíváte legrace a aplích vylomenin. :-)

Datum: 29.02.2012

Vložil: Martina+Bíba

Titulek: videa

hadicové a kapříkové filmíky jsou k popukání :-) s aplíkem se holt jeden nenudí, že ;)

Datum: 09.02.2012

Vložil: Helča, Camarek a Cedriček

Titulek: Gratulace!!!

Zdravím z jižních čech a posílám velké gratulace k Junior šampionce. Stránky máte opravdu moc hezké, ráda se na ně budu chodit dívat. Mějte se krásně a někdy zase naviděnou.

https://camarocedrik.webnode.com/

Datum: 10.02.2012

Vložil: Eileen s páníčky

Titulek: Re: Gratulace!!!

Dobrý den z Jihlavy,
děkujeme a jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí. Také Vám gratulujeme k úspěchu na výstavě! Někde se určitě zase potkáme, nevím jestli totiž Camarkovi bude stačit koukat se na stránky, když se mu Eileen tak moc líbila :-)

Datum: 07.02.2012

Vložil: Kája

Titulek: Gratulace

Zdravím,
omlouvám se, že jsem nepogratulovala na místě, byla jsem dost vykolejená z našeho vyhazovu z kruhu... Moc vám blahopřeji, obzvlášť k tak rychlému zisku junioršampiona, jen tak dál! Hlavně ať se vám s aplicí raplicí daří a jste spokojeni :-)
Kája, Jack, Týna a ovčíci z Plané louky

Datum: 07.02.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: Gratulace

Pěkný den,
to se vůbec neomlouvejte :-) Já jsem si ani nevšimla, co se stalo, až když jsem koukla na video. Moc mě to mrzí, ale příště už Christýnka ukáže zoubky určitě na jedničku :-) Když si vezmu, jaká je naše příprava na výstavu, tak se divím, že jsme tak nedopadli taky. Vám aspoň krásně klusala, zato Eluša na začátku ráda předvádí jaká je aplice raplice.
Děkujeme za gratulaci a držíme palce ať je z Vás taky brzy šampionka :-)

Datum: 05.02.2012

Vložil: Jiřina a Sir - www.axir.webnode.cz

Titulek: Gratulace

Gratuluji k juniorskému šampiónovi! Protože jsme skorovrstevníci a já už teď vím, že se nám ho nepodaří získat, přiznávám, že Vám lehce závidím... Ale rozhodně v dobrém! Říkat, že chodím na výstavy bez ambicí by bylo neupřímné... Zato upřímně přeji mnoho dalších úspěchů - a nejen na výstavách!
Aktualizaci Vašich stránek jsem si prohlédla až nyní, při mé předchozí návštěvě (a nemyslím tu první po založení stránek...) byly ještě nehotové - chválím výsledek! :-)
A zpětně mě taky mrzí, že jsem si Vás na výstavě více nevšimla - jsem "kontaktní" člověk, určitě bychom se o tom raplení našich miláčků pobavili... Tak třeba příště!?! Nehodlám se vnucovat, ale budu se těšit...! :-)

Datum: 06.02.2012

Vložil: Eileen s páníčky

Titulek: Re: Gratulace

Děkujeme za gratulaci :-) My jsme k junioršampionovi přišli tak nějak "náhodou." Jsme naprostí laici a na výstavy se chodíme hlavně odreagovat. Nicméně ambice máme samozřejmě také a úspěchy naší uličnice nás moc těší. Během výstavy jsme probírali aplíky s páníčky od Filippa, zatímco hafani spolu dováděli. Asi jsme nebyli v centru dění, tak se není čemu divit, že jste si nás nevšimli :-)

Datum: 05.02.2012

Vložil: máma Bíba

Titulek: gratulace novopečené junior žampionce :)

Jsme na tebe i na tvoje páníky moc pyšní!! A budeme se těšit na zprávy z dalších úspěchů :)
www.appenzell-beatrix.cz

Datum: 06.02.2012

Vložil: Eileen s páníčky

Titulek: Re: gratulace novopečené junior žampionce :)

Nebýt mámy Bíby, po které Eileen zdědila ty nejlepší předpoklady, tak žádné úspěchy nejsou :-) A nebýt neodbytné paní chovatelky, která nás "přinutila" přihlásit se na klubovou výstavu, tak nejsou ani žádné tituly. TAKŽE MY DĚKUJEME VÁM !!!

Datum: 07.02.2012

Vložil: Veronika :)

Titulek: Re: Re: gratulace novopečené junior žampionce :)

A co táta Deriček ? Dcerka jako by mu z "oka vypadla" :)))))))

Datum: 10.02.2012

Vložil: Eileen s páníčky

Titulek: Re: Re: Re: gratulace novopečené junior žampionce :)

Po tatínkovi je samozřejmě taky krasavice! Ale toho my moc neznáme, tak nemůžeme soudit. Tak se nezlobte, že jsme tak vyzdvihli maminku :-)

Datum: 09.01.2012

Vložil: CHS od Hadovky

Titulek: Gratulace

Zdravíme :-)
Vaše stránky se mi moc líbí. Z Eileen vyrostla krásná fenka.... a tak přeju mnoho dalších úspěchů toho typu :-) Jak si rozumí s koníkem?

Datum: 31.01.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: Gratulace

Pěkný den :-)
Děkujeme za přání a jsme rádi, že se Vám naše stránky líbí.
Koníky Eileen naprosto miluje. Vždy když z různých důvodů odcházíme ke koním bez ní, tak ještě tak hodinu doma rodičům píská a stěžuje si, že jsme jí nevzali s sebou. Na vyjížďkách koníky neustále provokuje, bohužel se jim ale dost plete pod nohy a z "nakopnutí" koněm se nepoučí. Narozdíl od ostatních pejsků, kteří s námi a Eileen jezdí ven, tak jedině ona si své stádečko hlídá a nikdy se daleko nevzdálí. Jen kdyby u toho pořád neštěkala :O)
Fotky z léta Eileen a Edmonda jsou na : https://jkdrejckovi.rajce.idnes.cz/Eileen_a_Edmond/

Datum: 04.01.2012

Vložil: Lenka z Berjanky

Titulek: siesta

Sedíme v teple u kamen, kocháme se Vašima fotkama a máme radost, že se Vám aplík zaryl pod kůži. Máte moc krásné stránky! Ať se Vám daří! Lenka, babi Besi a aplí tety.

Datum: 31.01.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: siesta

Dobrý den,
máme radost, že Vám naše stránky zpříjemnili večer, snad se nám brzy podaří dodat i videa z Eileenčina dospívání. Z aplíka raplíka máme radost, i když občas je doslova "na zabití". Kdyby to bylo možné, tak by si Eileen přála psího parťáka, kterého by mohla celé dny likvidovat. Zatím to odnáší její psí kamarádi od koní, je to naše tyranka. Je tam jediná ženská, a tak má všechny psí chlapy omotané kolem tlapek :-)

Datum: 04.01.2012

Vložil: Martina

Titulek: pochvala za stránky

úžasně jste s nimi pohnuli - spousta zajímavého čtení a fotek, klobouk dolů :)

Datum: 31.01.2012

Vložil: Kristýna

Titulek: Re: pochvala za stránky

Děkujeme, bylo to už potřeba. Když se naskytla volná chvilka, tak jsem se na to vrhla a mám radost, že se Vám líbí :-)

Datum: 29.12.2011

Vložil: hafice Eileen

Titulek: Poděkování

Mockrát všem děkuju za pozdravy a gratulace :-) ... Panička mi vše samozřejmě vždycky vyřídí, akorát nějak nemá čas Vám pak poděkovat. ... Tak to musím nakonec udělat já :-) HAF!

Všechny zdraví aplice Eileen

Datum: 12.12.2011

Vložil: máma Bíba

Titulek: blahopřání

Milá Eileenko, k tvým dnešním narozeninám ti posílám velkou pusu čumákovku, měj se príma a pozdravuj i svou fajn rodinku!

Datum: 04.10.2011

Vložil: braček HAMIŠ

Titulek: Gratulácia

Gratulujeme k víťazstvu. Hádam sa niekedy stretneme.
Braček HAMIŠ s páničkami

Datum: 03.10.2011

Vložil: máma Bíba

Titulek: gratulace k úspěchu

Milá Eileen, moc ti gratuluju k vítězství v třídě mladých fen na klubové výstavě salašníků, a k zisku prvního titulu CAJC! Tož jen tak dál :)
www.appenzell-beatrix.cz

Datum: 11.06.2011

Vložil: Jiřina a Axir Czech Tricolor

Titulek: Pozdrav

Srdečně zdravíme skorovrstevnici a její páníky! Věkový rozdíl mezi našimi pejsky je 3 měsíce a 3 dny, tak doufám, že se někdy (třeba právě na tom APZ srazu...) potkáme, abychom si popovídali o tom, v čem jsou stejní - předpokládám, že se shodneme na "raplení"... ;-) :-) Užívejte si vzájemně jistě krásného vztahu, buďte zdraví a někdy na živo BAF!

Datum: 10.06.2011

Vložil: Maja s Demi a Babu

Titulek: Pozdrav HAF

Zdravíme Eileen a její smečku :-) Máte moc pěkné stránečky a ještě hezčí aktivity a vztah s fenečkou. Přejeme s Eileen jen a jen krásné zážitky a ať vám dělá jen radost, snad se někdy uvidíme.
Co třeba na srazu appenzellů v červenci?
Zdraví Maja, Standa s Demi a Babu

www.tailtwisted.cz

Datum: 10.06.2011

Vložil: CHS Czech Tricolor

Titulek: pozdrav

Zdravíme dcerku Derička, známe tatínka výborně, často se s ním vídáme :))) přejeme ji hodně štěstí, ať dělá jen málo starostí a především váš život naplňuje hlavně jen radostmi :))
www.czechtricolor.cz

Datum: 10.06.2011

Vložil: Lenka z Berjanky

Titulek: Malé appenzellí víle

posíláme pozdrav od všech jejích sestřenic a bratranců. Přejeme jí aby byla stále tak šťastná a páníčkům, aby k výhrám od koníků přibyly i medajličky a poháry ze psích výstav.

www.appenzell.cz

Datum: 10.06.2011

Vložil: máma Bíba

Titulek: pozdrav z rodné hroudy

Posíláme vám všem velké pozdravení ze středních Čech! Eileen roste do krásy a podle všeho se s tolika lidskými, psími i koňskými kamarády rozhodně nenudí :) Tož ať se vám daří i nadále, máte se pořád rádi a budeme se těšit na další zprávy a novinky a třeba i výstavní úspěchy naší prvorozené holčičky!

www.appenzell-beatrix.cz

Přidat nový příspěvek